972-35598438

שירותי המשרד

ניהול קמפיינים ומותגים בינלאומיים

בעולם הגלובלי, של שיתופי פעולה מסחריים, שווקים, ואקדמיים הפתוחים לכולם, חשוב לבנות אסטרטגיה תקשורתית כוללת  המתייחסת למותג שלך ולנוכחות שלו במדינות רבות ברחבי העולם.

קיים צורך בהבנה אמיתית של השווקים ואופי ההתנהלות המסחרית במדינות בהם קיימת נוכחות למותג, לחברה ולרעיון שלך. 

לנו קשרים ענפים מזה שנים, עם הגופים לאסטרטגיה תקשורתית מהגדולים בעולם. אנו יודעים לבנות עבורך את קמפיין הרשתות החברתיות, יחסי הציבור והפרסום המותאמים לחשיפה בעולם. 

אנו מייצגים וייצגנו חברות ענק בינלאומיות הפעילות גם בישראל כמו:  לוואצה איטליה, 3M     ארה”ב, באדג’ט העולמית , חברת התעופה אייר ברלין , וגופים רבים נוספים. פעילותינו באירופה וארה”ב כוללת כנסים, אירועי השקה גדולים, משלחות עיתונאים, ראיונות בתקשורת העולמית ונוכחות בולטת בעיתונות וברשתות החברתיות.

חברות ישראליות מובילות, בעלות עניין בשווקים גלובאליים רותמות את שרותינו ונהנות מהקשרים העסקיים והיכולת להניע מהלכים וליצור ביקושים למוצרים בזכות נציגויות שלנו באירופה ארה”ב ובאמירויות .  

אנו פועלים לקדם את האינטרסים של הלקוחות גם במדינות האמירויות ובכלל. לחשוף אותם בפני הקהלים הרלוונטיים, תוך הבנה מעמיקה באופי ובתרבות העסקית של המקום.

פרסום

יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, קריאייטיב חכם, חידוד מסרים והבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, הם המאפיינים המרכזיים של יכולתנו בתחום הפרסום, המשיק לתחום יחסי הציבור.

אנו מתמחים בקמפיינים דיגיטליים, קמפיינים ברשתות החברתיות וקמפיינים מורכבים המתפרסים על פני מספר מדיות – טלוויזיה, רדיו, רשתות חברתיות ועיתונות. 

יודעים לתפור את החליפה הנכונה ללקוח – בפרסום בארץ ובעולם.

רשויות מקומיות גדולות, משרדיי ממשלה וגופים מסחריים, גופי תיירות ואתרים גדולים נהנים משרותינו ומפרסום יצירתי, חכם וממוקד.

ניהול משברים ומאבקים ציבוריים

משרדנו מתמחה מזה למעלה מ20 שנה בניהול משברים. בעלת המשרד מרצה בתחום זה באוניברסיטאות ומכללות. 

אין כמעט גוף שלא חווה או יחווה צורך בניהול נכון של משבר תקשורתי. אנו מאמינים בהיערכות מראש למצבי משבר פוטנציאלים בארגון, הכנה מראש של נוהל משבר והתמודדות נכונה, מקצועית וכנה.

האסטרטגיה התקשורתית המנחה אותנו היא תמיד- שקיפות, מיידיות, כנות ואמינות. 

אנו לא נותנים למשבר לנהל אותנו ואנו לא מסתפקים במתן תגובות לתקשורת. אנו עושים הכל בכדי לנהל את המשבר, תוך רגישות עצומה לצרכי הלקוח.

עשרות ארועי ריקול טופלו על ידינו ביעילות והובילו את לקוחותינו לחשיפה המשדרת אחריות ציבורית כלפי הצרכנים.  על עשרות משברים לא שמעתם וכנראה לא תשמעו-בזכות הטיפול המקצועי והנכון שלנו.

ניהלנו ועודנו מנהלים מאבקים ציבוריים משמעותיים , עבור גופים גדולים, חברות, עמותות ותאגידים, כך לדוגמא ניהלנו והיינו חלק ממאבק תאגידי המים, מאבק הנכים, מאבק על תשלום קלטות ריקות, מאבק בדיסקים ומוסיקה פיראטית, מאבק בנושא אפודים זוהרים, מאבק לעידוד עליה והפחתת חסמים לבעלי מקצועות לעבודה והשתלבות בחברה הישראלית ועוד.

ייצוג גופים ממשלתיים

אנו מספקים שרות מקצועי ומענה לגופים ציבוריים ממשלתיים גדולים לצד גופים מסחריים וצרכניים, מטפלים בכנסים בינלאומיים, באירועים ממשלתיים ופרוייקטים ייחודיים כדוגמת פרויקטים  עבור משרד ראש הממשלה וההסתדרות הציונית: ניהול קמפיין פרסום ויחסי ציבור לתיעוד דור תש”ח , תיעוד לוחמי ששת הימים, שחזור אירועי כ”ט בנובמבר ועוד רבים.

עסקיים פיננסים

קבוצת פיליזר תקשורת מספקת למגוון רחב של לקוחות ייעוץ אסטרטגי הנדרש כדי לנווט בהצלחה בין אתגרי התקשורת הפיננסיים המורכבים, כמו משברים ארגוניים, מיזוגים ורכישות גבוהות, קמפיינים אקטיביסטיים, קידום חברות הנסחרות בבורסה הישראלית והעולמית, חברות העומדות לפני הנפקה וחברות אשראי גדולות, כגון כאל.

ארועים, מיתוג והשקת מוצרים חדשים

ניסיון רב שנים  ומוניטין מקצועי מוכח, מובילים אותנו בהצלחה להשקת עשרות מותגים מובילים מהארץ והעולם, למיתוג מותגים חדשים, החדרת הרגלי צריכה, הרחבת קהלים למותגים קיימים וחשיפה משמעותית ודומיננטית ללקוחותינו ולמותגים שלהם.

אירועי השקה עתירי תקשורת, חשיפת מוצרים ברשתות החברתיות על ידי כוכבי רשת, מפגשי עיתונאים והשתתפות באירועים גדולים, הם רק חלק מהאמצעים לחשוף ולמתג את המוצר, הרעיון והשרות שלכם. 

האסטרטגיה התקשורתית שנקבעת, המסרים הבולטים, הייזום והיצירתיות הם שעושים את ההבדל.

עשרות מותגים שכולם מכירים- סימנס, בוש, גגנאו, לאוואצה, באדג’ט, מוצרי מזון כמו: שום דורות, סוגת , אחווה, דגי הפורל,  מוצרי טיפוח ולייף סטייל,  וגופים ורשתות תיירות כמו רשתות בתי מלון , בתי מלון בוטיק , אירועים תיירותיים גדולים נהנים משרותינו.

רשת קופיקס הינה דוגמא  לתהליך מיתוג, החל משלב תכנון האסטרטגיה הראשונית להחדרת הרשת לישראל ומיתוגה כרשת חברתית כלכלית, שהפכה לסמל ולמובילת קו של שוויון חברתי והגינות עסקית, שהשלכותיו ניכרות עד היום.

שיתופי פעולה עסקיים וחסויות

הקשרים העסקיים הענפים וההיכרות העמוקה עם מגוון מגזרים במשק, מאפשרים לנו ליצור עבורכם שיתופי פעולה משמעותיים עם גופים, שייתכן ולא הייתם מגיעים אליהם לבד.

משרדנו תומך בגיוס חסויות לגופים וחברות , יוצר פניות למשקיעים פוטנציאלים ולמעשה מהווה גורם משמעותי במערך גיוס החסויות בחברה. אנו נדע לכוון אתכם לגורמי חסות ולקרנות הרלוונטיות לקבלת חסות.

ניהול רשתות חברתיות

מכיוון שיחסי ציבור והמדיה החברתית משמשים לבנות ולשמור את האמון בחברה ובמוצריה, זה רק טבעי שהשניים יהיו שלובים זה בזה. המדיה החברתית והזירה הדיגיטלית הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם יחסי הציבור, וכיום ברור שאי אפשר לנהל אסטרטגיה ללא שימוש ברשתות החברתיות. בפיליזר מלווים את הלקוח משלב הקמת הפרופילים, ניהולן ויצירת התוכן, ועד להקמת קמפיינים וקידומן.

המדיה החברתית היא כלי אדיר. מי שמיומן להשתמש בה נכון, תמיד יהיה צעד אחד לפני המתחרים.

יחסי ציבור ואסטרטגיה

משרדנו מעניק מעטפת כוללת של שירותים בתחום יחסי הציבור כשבראשם עומדת קביעת אסטרטגיה מדויקת התפורה וקשובה לצרכי הלקוח ולמטרותיו.

האסטרטגיה התקשורתית מהווה בסיס לפעילות התקשורתית על כל רבדיה ומטרתה לפעול לחשיפת הלקוח והמותג ולהשיג את המטרות והיעדים שהוצבו בדרך היעילה והאפקטיבית ביותר.

במטרה להגיע לקהלי המטרה השונים  ולהשיג את היעדים שנקבעו, נבנית תוכנית יחסי ציבור מקיפה הנקבעת על פי ראיה מרחבית וכוללת פיתוח מסרים תקשורתיים נכונים ויעילים השומרים על יתרונו התחרותי של הלקוח ומפרידים בינו ובין המתחרים בשוק. 

אנו מתכננים את  החשיפה במדיות התקשורתיות השונות : המדיה הכתובה , המדיה הדיגיטאלית, פעילות  יזומות במדיות החברתיות השונות,  ייזום שיתופי פעולה, ייזום סקרים, השתתפות וייזום כנסים אירועים, מפגשים יזומים עם אנשי מפתח ומובילי דעה , רתימת  כוכבי רשת לפרסום והמלצות ברשתות החברתיות,  מפגשים תקשורתיים, סיורי עיתונאים בארץ ובחו”ל, סיורי בלוגרים ועוד.

אנו נמצאים תמיד עם היד על הדופק ובהתאם למציאות הדינמית, אנו מעדכנים ומכוונים את האסטרטגיה התקשורתית כך שתהיה עדכנית ותותאם למצב השוק וליעדים המשתנים של הלקוח.

לקוחות קבוצת פיליזר תקשורת , מככבים בתקשורת הדיגיטלית והמסורתית ונהנים מחשיפה חכמה ויצירתית.