972-35598438

ממליצים

מפעל הפיס

מפעל הפיסהינו לקוח מרוצה של משרד פיליזר תקשורתמעורבות המשרד בעבודה מולנו הינה גבוהה ביותר – החל מנאוה פיליזר שהיא שותפה מלאה לחשיבה האסטרטגית של מפעל הפיס – וכלה בצוות עובדי המשרד. פיליזר תקשורת מלווה את מפעל הפיס במסירות במשך שנים, בהן נעשתה עבודה רבה בתחומי יחסי הציבור תדמית ונושאים רבים: פרסום שוטף, פרסום זוכים בלוטו, פרסום אירועי תרבות, פרסום חלוקת מלגות, פרסום חנוכת מבנים ועוד. העבודה המשותפת עם פיליזר תקשורת תרמה רבות להשגת היעדים התדמיתיים והשיווקיים של מפעל הפיס בחברה הישראלית. אני ממליץ מאוד על שירותי הייעוץ התקשורתי, הדוברות ויחסי הציבור של המשרד

משה בהגאון - דובר מפעל הפיס

ההסתדרות הציונית העולמית

משרד פיליזר תקשורתמשמש כמשרד יחסי הציבור, הדוברות, הייעוץ התקשורתי של ההסתדרות הציונית העולמית, על כלל מחלקותיה השונות, מזה מספר שנים. כגוף גדול, המעורב בנושאים אקטואליים רבים, הן בישראל והן בתפוצות, מביאים פיליזר תקשורתרבות  מניסיונם המקצועי ומקדמים את הנושאים הרלוונטיים לנו אל השיח התקשורתי, החל בכנסים ואירועים בארץ ובתפוצות, וכלה בייזום סקרים וראיונות כמענה לנושאים שעולים לסדר היום. הודות לפעילותו של המשרד, אנו זוכים לחשיפה תקשורתית רחבה. ניכר כי היוזמה והיצירתיות, לצד הקשרים הענפים הטובים של צוות המשרד עם כתבים ועורכים מתחומי האקטואליה והיהדות, מסייעים רבות לחשיפת פעילויותיה של ההסתדרות הציונית העולמית בכלי התקשורת השונים בארץ ובעולם, קשרים אלו אף הביאו לשיתופי פעולה תקשורתיים המובילים את ההסתדרות הציונית העולמית, כנושאת הדגל בתחומים שונים. מניסיון רב שנים של עבודה מול מנהלת המשרד, גבנאוה פיליזר, וכן מול צוות יועצי התקשורת המועסקים במשרד, ניכר כי מדובר באנשי מקצוע טובים, הזמינים וקשובים ללקוח, שלא חוסכים אף מאמץ ומצליחים להביא לתוצאות טובות

יעקב חגואל - סגן ומ"מ יור ההסתדרות הציונית העולמית

הקרן לשיקום מחצבות

משרד יחסי הציבור פיליזר תקשורת“, משמש כמשרד הייעוץ והאסטרטגיה התקשורתית שלנו מזה כשש שנים. פעילות המשרד עונה בדיוק ובמקצועיות התואמות למטרות שלנו. המשרד מעניק לנו שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות, יחסי ציבור וטיפול במשברים. במהלך התקופה הארוכה בה אנו עובדים יחד, אנו מרוצים מאוד מהקשר עם המשרד ומרמת החשיפה התקשורתית במדיות מובילות משמעותיות. בעלת המשרד והצוות העומד מולנו, מעורבים באופן מוחלט בפעילותנו הסביבתית הרלוונטית לחשיפה תקשורתית. נוסף על כך, המשרד יוזם ורגיש לנושאים אקטואליים הנמצאים בסדר היום התקשורתי ומוצא את הזווית המתאימה לנו לנושא, על מנת לשלבו בתקשורת בדרך מקצועית. המשרד אף מלווה ומכין את המרואיינים הרלוונטיים לפני החשיפה לתקשורת, על מנת שנבצע זאת על הצד הטוב ביותר. מניסיון רב שנים של עבודה מול פיליזר תקשורת, אנו יכולים להעיד כי מדובר באנשי מקצוע טובים, הזמינים וקשובים ללקוח, שלא חוסכים אף מאמץ ומצליחים להביא לתוצאות טובות.

צבי זיו - מזכיר הקרן לשיקום מחצבות

תיירות גולן

משרד יחסי הציבור פיליזר תקשורת“, משמש כמשרד הייעוץ והאסטרטגיה התקשורתית שלנו מזה כשנתיים. במהלך שנים אלו ועד היום, המשרד ענה בדיוק ובמקצועיות לצרכים שלנו כגוף שעיקר עיסוקו תיירות המשרד מלווה את הפעילות באופן צמוד וחי את התיירות בגולן על מנת להנגיש את האתרים, הנתפסים כרחוקים עבור רוב הציבור הישראלי, ובכך להביא לשגשוגם ולקהל מבקרים רחב. צוות המשרד, עוקב אחר התפתחויות בתקשורת על מנת לשלב אותנו בפינות, המדורים והכתבות הרלוונטיות במדיות המובילות. בנוסף, במקרים בהם מתקיימים ראיונות לתקשורת, צוות המשרד מתדרך את המתראיינים על מנת שנדע להעביר את המסרים החשובים באופן יעיל ואפקטיבי. פיליזר תקשורת הינו משרד מוערך מאוד על ידי העיתונאים הבכירים והעניין מסייע מאוד לחשיפתנו בפלטפורמות השונות. אין ספק, כי המודעות למגוון הפעילויות הרחב שאזור הגולן יכול להציע וכן חשיפת הסיפורים המרגשים של האנשים והאתרים, עלו משמעותית בעקבות הפעילות המשותפת שלנו עם פיליזר תקשורת ואני שמחה להמליץ בחום על העבודה עימם.

עדי פיאדה - מנהלת שיווק

עיריית ירושליים

משרד פיליזר תקשורת נכלל במאגר משרדי יחסי הציבור העובדים עבור עיריית ירושלים. המשרד מעמיד לרשותנו צוות מגוון של יועצות תקשורת המעניקות שירות מקצועי ואדיב לשביעות רצוננו. משרד פיליזר תקשורתמוערך מאוד עלידי העיתונאים המקומיים והארציים. צוות המשרד כותב את ההודעות לעיתונות, יוזם שיתופי פעולה ופרויקטים תקשורתיים, בונה קמפיינים תקשורתיים בהתאם לנושא ומעורב בכל האירועים, הפסטיבלים והמיזמים.

יוסי גוטסמן - דובר עיריית ירושליים

הרשות לפיתוח ירושליים

משרד פיליזר תקשורתמשמש כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי, למגוון פרויקטים באגן העיר עתיקה בירושלים, בכל האירועים האלה ניתן לראות את פסטיבל האור הבינלאומי בעיר העתיקה בירושלים, פסטיבל האבירים, ועוד. פעילות המשרד סייעה רבות לחיזוק ושיווק המוצרים התיירותיים הליליים בה ולמיתוגה כתוססת, אטרקטיבית וחוויתי לא רק בשעות היום אלא גם לאחר שקיעת החמה. פעילות המשרד באה לידי ביטוי בחשיפה משמעותית הכמות ובאיכות, הן במופעים רבים בטלוויזיה, הן במסיבות עיתונאים נרחבות (כולל חשיפה לכתבים זרים) והן בעיתונות הכתובה והדיגיטלית. מנהלת המשרד הגבנאוה פיליזר כשרונית מאוד, רהוטה, וזמינה כל העת וכך גם צוות יועצי התקשורת שהינו צוות מקצועי, שמין ומהיר תגובה, רציני ומעורב מאוד בנעשה בפרויקטים הרלוונטיים ומעל הכל מסור ודבק במטרה. אני משוכנע כי גם אתם תתרשמו מהעבודה האיכותית של המשרד.

ענר עוזרי - ממונה על אגן העיר העתיקה

עיריית עכו

במסגרת עבודתי כדובר עיריית עכו, נהניתי משירותיהם הטובים, המקצועיים והאדיבים של צוות קבוצת פיליזר תקשורת. הנני בזאת, ממליץ בחום על עבודתם וגישתם המקצועית, הן בתכנון אסטרטגי כללי והן בתיאום עם כל הגורמים בעירייה. כעיר תיירותית מתפתחת, אנו פועלים במגוון רחב של תחומים: החינוך, הנדלן, התיירות, פיתוח שכונות ותשתיות ועוד. צוות פיליזר תקשורת מבצע את עבודתם התקשורתית, בתחומים הנל, ברמה איכותית, תוך עמידה ביעדים ובלוח הזמנים הצפוף ואף הקדמתו תוך הפגנת יכולת ביצוע מרשימה, ידע תקשורתי רב ויצירתי והקפדה על נועם ואווירה חיובית. המשרד בהחלט מוביל לחשיפה איכותית בתקשורת היומית והוכיח קשרים עם עורכים וכתבים ויידע מקצועי רב. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר וכן צוות יועצי התקשורת ובראשם יועצת התקשורת העומדת מולנו, זמין מאוד, קשוב ומעורב באופן מוחלט בפעילותנו. בטוחני כי מי שישתמש בשירותי קבוצת פיליזר תקשורת ייווכח כי כל הנאמר, ואף יותר מכך, מתקיים במלואו.

שרון דהאן - דובר עיריית עכו

עיריית חולון

משרד פיליזר תקשורתשימש  במשך שנים רבות (כ-12 שנים) כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי של גופים עירוניים ואירועים שנתיים גדולים ומובילים בעיר חולון, ביניהם: תחרות הגרנד פרי הבינלאומית להתעמלות אמנותית, הפסטיבל הבינלאומי לתאטרון ולסרטי בובות, מרכז התרבות והמוסיקה עש שטיינברג, ספארק המים ימית“, מרכזי הספורט העירוניים על מגוון פעילויותיהם ועוד ועוד. המשרד הוביל מהלכים אסטרטגיים תקשורתיים, שנבנו בהתאם לחזון העירוני, ועבודתו היוותה נדבך חשוב בבניית תדמית העיר חולון כעיר הילדים‘, במיוחד כעיר המציעה שלל אירועי תרבות ופנאי, תוך מתן דגש על תחום הספורט. במהלך השנים הרבות של עבודה עם משרד פיליזר תקשורת“, מצאתי בו מקצועיות רבה, יצירתיות ויוזמה, כאשר הקשרים הענפים הטובים שלו עם כתבים ועורכים מתחומי התרבות, הספורט, הילדים והחדשות סייעו רבות לחשיפת פעילויותיה של העיר חולון בכלי התקשורת. בזכות פעילותו של המשרד, שסיפק שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור, נהנתה העירייה לא רק מחשיפה תקשורתית חיובית רבה, ששיפרה את תדמיתה של העיר, אלא סייעה רבות גם בצד השיווקי של האירועים. כיום מטפל המשרד בחשיפה התקשורתית של היכל הספורט החדשני, ההולך ונבנה בימים אלה בחולון, ולפני מספר חודשים כבר טיפל המשרד בהצלחה רבה באירוע ההשקה והנחת אבן הפינה. מניסיון רב שנים של עבודה מול מנהלת המשרד, גבנאוה פיליזר, וכן מול צוות יועצי התקשורת המועסקים במשרד, אני יכולה להעיד, כי מדובר באנשי מקצוע טובים, הזמינים וקשובים ללקוח, שלא חוסכים אף מאמץ ומצליחים להביא לתוצאות טובות. מהמשוב שאני מקבלת מדי פעם מאנשי תקשורת אני אף מתרשמת, כי פיליזר תקשורתמוערך מאוד על ידי העיתונאים הבכירים, המכסיםאת התחומים הרלוונטיים לעיריית חולון. אין ספק, כי העיר חולון זכתה להערכה ולהכרה גם בזכות  הפעילות של פיליזר תקשורת“.

נורית בייסקי - דוברת העיריה

מרתון תל אביב

משרד יחסי הציבור פיליזר תקשורת“, משמש כמשרד הייעוץ והאסטרטגיה התקשורתית של מרתון סמסונג תל אביבכבר למעלה מתשע שנים. פעילות המשרד לאורך השנים סייעה למתג ולמצב את מרתון תל אביב כאירוע הספורט הבינלאומי הגדול והמוביל בישראל המושך אליו עשרות אלפי משתתפים מדי שנה. המשרד מעניק לנו שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות, יחסי ציבור וטיפול במשברים. במהלך התקופה הארוכה בה אנו עובדים יחד, נחשפנו למשרד יוזם המוביל אסטרטגיות התורמות רבות הן להצלחת האירוע, למיתוגו וחשיפתו התקשורתית, ברמה הגבוהה ביותר. הצוות העומד מולנו, הינו חלק בלתי נפרד מצוות הפקת האירוע, והם מייעצים ומעורבים בכל האספקטים השונים של ניהול והפקת המרתון. מניסיון רב שנים של עבודה מול פיליזר תקשורת, אנו יכולים להעיד כי מדובר באנשי מקצוע מצוינים, הזמינים וקשובים ללקוח, שלא חוסכים אף מאמץ ומצליחים להביא לתוצאות ראויות לכל ציון.

מוטי אמברם - מנהל רשות הספורט

עיריית ערד

משרד יחסי הציבור פיליזר תקשורת“, שימש כמשרד הייעוץ והאסטרטגיה התקשורתית שלנו בפרויקט הנדלן הגדול: “שכונת נופיםבעיר ערד. והעניק שרותי ייעוץ תקשורתי,דוברות ויחסי ציבור .החשיפה התקשורתית התבצעה לשביעות רצוננו במדיות הרלוונטית ותרמה רבות לחשיפת הפרויקט ושיווקו. נתקלנו במשרד יוזם, רציני בעל קשרים ענפים בתקשורת היומית . בעלת המשרד והצוות שעמד מולנו, הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, מסורים הקשובים ללקוח, ואנו מודים להם מאוד על תרומתם לקמפיין ולעיר ערד.

נפתלי שפיצר - מנהל קמפיין פרוייקט נופים מאעם עיריית ערד

תרבות ישראל

משרד פיליזר תקשורתמשמש כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי שלנו מאז הקמתנו. פעילות המשרד עונה בדיוק ובמקצועיות התואמות למטרות ולאסטרטגיה המנחה אותנו. המשרד מעניק לנו שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור. אנו מרוצים מהקשר הנפלא עם המשרד החל בייעוץ התקשורתי והשיווקי, בטיפוח יוזמות יחודיות בתחום וכמובן בחשיפה בכל אמצעי התקשורת הרלבנטיים. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר , שהיא בחורה מקצועית ונמרצת, וכן צוות יועצי התקשורת ובראשם יועצת התקשורת העומדת מולנו, זמינים בכל עת ומעורבים באופן מוחלט בפעילותנו . אנו  פעילים  במגוון תחומים בינהם הפקת אירועי חוצות, קידום סדרות מופעים בפריפריה בכל תחומי האמנויות, יוזמות של פרויקטים יחודיים ושיתופי פעולה עם משרדים ממשלתיים וקרנות מובילות. בכל התחומים האלה צוות המשרד של פיליזר מעורב בצורה מקסימלית המעוררת התפעמות. בנוסף, המשרד מלווה את הפעילות באופן צמוד, מלווה את הצוות בראיונות התקשורת ומתדרך את המתראיינים בכל נושא הקשור אלינו. כמו כן, חשוב לציין, כי פיליזר תקשורת הינו משרד מוערך מאוד על ידי העיתונאים הבכירים , המכסים את התחומים הרלבנטיים לנו, והעניין מסייע מאד לתוצאות יוצאות הדופן שהם משיגים עבורנו. אין ספק, כי המודעות לפעילות הארגון ומיתוגו עלו משמעותית בעקבות פעילות פיליזר תקשורת ואני שמחה להמליץ בחום על העבודה עימם. אני בטוחה שכל גוף שיזכה לעבוד עמם יראה תוצאות מצויינות כבר מתחילת הדרך.

רינת גל און - מנכ"לית

המרכז האקדמי רופין

משרד יחסי הציבור פיליזר תקשורתמשמש כמשרד הייעוץ והאסטרטגיה התקשורתית שלנו מזה כשנתיים. פעילות המשרד עונה בדיוק ובמקצועיות התואמות למטרות שלנו כמרכז אקדמי מוביל. המשרד מעניק לנו שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות, יחסי ציבור וטיפול במשברים. במהלך התקופה בה אנו עובדים איתם, אנו מרוצים מכל התוצרים שפיליזר תקשורת הביא לפתחנו, החל מייעוץ ותכנון אסטרטגי לקראת כנסים ואירועים וכן שילובם הנרחב בתקשורת הארצית, וכלה באירועים המקומיים המתרחשים באזורנו ומקבלים חשיפה במקומונים ובפלטפורמות הרלוונטיות. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר וכן צוות יועצות התקשורת ובראשם יועצת התקשורת העומדת מולנו, זמינים בכל עת ומעורבים באופן מוחלט בפעילותנו האקדמית והמחקרית. כמרכז אקדמי מוביל אנו פועלים במגוון רחב של תחומי לימוד ומחקר ושואפים למצוינות אקדמית מהשורה הראשונה, את דברים אלו צוות פיליזר תקשורת חושף ברמה התקשורתית בצורה הטובה ביותר ומספק לנו שירות מקצועי ואיכותי. בנוסף, המשרד מלווה את הפעילות באופן צמוד, הכולל ליווי והכנת המרואיינים הרלוונטיים לפני החשיפה לתקשורת וכן מוביל ביקורים של עיתונאים בכירים אצלנו ברופין על מנת לחשוף את העשייה הענפה שלנו בתחומים הייחודיים רק לנו כמו מדעי הים, לימודי גרנטולוגיה ועוד. כל הדברים ביחד, יוצרים מעטפת של ייעוץ תקשורתי מהמעלה הראשונה המסייע לתוצאות יוצאות הדופן שהם משיגים עבורנו. כנשיאת המרכז האקדמי רופין, ומהיכרותי עם הנפשות הפועלות, אני סמוכה ובטוחה כי כל ארגון שיחליט ללכת יד ביד עם פיליזר תקשורת, יהיה מרוצה מהתוצאות ומהיחס האישי והמלווה.

נשיאת המרכז האקדמי רופין

יד יצחק בן צבי

משרד ‘פיליזר תקשורת’ משמש כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי שלנו מזה כשנה. פעילות המשרד עונה למטרות ולאסטרטגיה המנחות אותנו. המשרד מעניק לנו שירותי ייעוץ תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור. אנו מקבלים חשיפה באמצעי התקשורת הרלוונטים, יחד עם ייעוץ תקשורתי ושיווקי כאחד. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר, וכן צוות יועצי התקשורת ובראשם יועצת התקשורת העומדת מולנו – זמינים ומעורבים בחלק משמעותי ונרחב מפעילותנו. אנו  פעילים במגוון תחומים – קהילות ישראל במזרח, תולדות ארץ ישראל וירושלים. במסגרת זו אנו מקיימים גם אירועים רבי משתתפים, ואף שיתופי פעולה עם משרדים ממשלתיים. בכל התחומים האלה המשרד מעורב מאוד. המשרד מלווה את הפעילות שלנו ברציפות, וגם מלווה אותנו בריאיונות תקשורתיים ובאירועים חשובים. אנו מעריכים כי המודעות לפעילות הארגון עלתה בעקבות מעורבות פיליזר תקשורת בפעילויותינו

יעקב ניר - מנכ"ל

בית חולים אלי"ן

משרד פיליזר תקשורתמשמש במשך כ-5 שנים כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי של בית חולים אליןמרכז שיקום לילדים ונוער בירושלים. המשרד הוביל את בית החולים למחוזות חדשים, והיווה נדבך חשוב בבניית תדמית בית חולים אלין כמרכז שיקום מוביל בארץ ובעולם. העבודה עם פיליזר תקשורת הייתה ועודנה מקצועית ויעילה, כאשר הקשרים הענפים הטובים שלו עם כתבים ועורכים מתחומי החינוך, רפואה, וטכנולוגיה סייעו לחשיפת פעילויותיו של בית החולים.

מורית בארי - מנכ"ל בית חולים אלי"ן

קופיקס

פעם במאה שנה מצליח מישהו לעשות באזז כמו של קופיקס. יש דבר אחד שכולם הסכימו ומסכימים, שאפו ענק למשרד יחצ של קופיקס – משרד פיליזר תקשורת. משרד פיליזר תקשורת העמיד לרשותנו צוות יועצות תקשורת מהשורה הראשונה בניהול היועצת יפעת וייס ובהנחיה צמודה של ראש המשרד נאווה. לאמור שאנו מרוצים מעבודתה המסורה והמקצועית זה להמעיט מהעניין. זמינות, מעורבות, התנהלות אינטליגנטית ושליטה מוחלטת בכלי התקשורת הובילו את כל התהליך. זה לא המקצועיות, זה לא הניסוח המוצלח של ההודעות, זה לא הזמינות, זה לא מערך הקשרים המדהים עם הכתבים הרלוונטיים וזה לא המסירות זה הכל ביחד, בחבילה אחת, במשרד אחד – פיליזר תקשורת

אבי כץ – מייסד קופיקס

קרן הגשמה

משרד פיליזר תקשורתמשמש כמשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי שלנו מזה חמש שנים ושלי ושל עסקי האחרים מזה כ 13 שנה. פעילות המשרד עונה למטרות ולאסטרטגיה המנחה אותנו בכל מדד אפשרי. המשרד, מעניק לנו שרותי ייעוץ תקשורתי, דוברות יחסי ציבור. אנו נהנים מחשיפה בכל אמצעי התקשורת הרלונטים, מייעוץ תקשורתי ושיווקי כאחד, בכל קנה מידה ובכל מדד אפשרי. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר וכן צוות יועצי התקשורת ובראשם יועצת התקשורת העומדת מולנוזמין מאוד, מעורב בחלק משמעותי ונרחב מפעילותנו, ונוטלים חלק בלתי נפרד בגיבוש האסטרטגיות השיווקיות של החברה . קרן הגשמה הינה קרן ההשקעות הקבוצתית הגדולה בישראל עם מעל ל-11,000 משקיעים, הקרן תשקיע השנה כ-500,000,000 ₪ הון עצמי במיזמים המגלמים כשני מיליארד ₪ מחזורים עסקיים בשנה. קרן הגשמה מאופיינת בקצב התפתחות מהיר מהרגיל ולנושא יחצ ואסטרטגית יחצ יש משמעות רבה. חשוב לציין, כי ללא קשריה האישיים של פיליזר והערכה הרבה לה זוכה המשרד בקרב העיתונאים הבכירים , המכסים את התחומים הרלוונטים לנו, לא היה סיכוי לראות כזאת הצלחה במקרה של קרן הגשמה לא ניתן להפריד בין ההצלחה של הקרן למשרד פיליזר תקשורת.

אבי כץ - נשיא ומיסד

חוות דגי הדן

משרד פיליזר תקשורת משמש כמשרד יחסי ציבור והייעוץ התקשורתי שלנו למעלה מ -3 שנים. המשרד מעניק לנו שירותי ייעוץ תקשורתי, שיווק, דוברות ויחסי ציבור. אנו נהנים מחשיפה בכל אמצעי התקשורת הרלוונטיים, מייעוץ תקשורתי ושיווקי כאחד. מנהלת המשרד, נאוה פיליזר וכן צוות יועצי התקשורת העומדים לרשותנו זמינים מאוד ומעורבים בחלק משמעותי ונרחב בפעילותנו. משרד פיליזר תקשורת מסייע לנו במגוון תחומים בינהים קידום דגי הפורל במסעדות, השתתפות בתערוכות וכנסים, הפקת אירועים, שילוב יגיעות ומתכונים על דג הפורל במדיות השונות והכנסת תוכן שיווקי ופרסומי במדיות השונות. חשוב לציין, כי פיליזר תקושורת מוערך מאוד על ידי העיתונאים הבכירים, המכסים את התחומים הרלוונטיים לנו, המשרד מלווה את פעילות החברה ותומך בה באופן רציף ויום יומי. אין ספק כי פיליזר תקשורתתרמה רבות להעלאת המודעות לדגי הפורל ולפעילותינו.

מנכ"ל חוות דגי הדן - אורי מיטל

תחרות היין הבינלאומית

נאוה יקרה חזרתי לפריס, ואני רוצה להביע את תודתי על החלק שתרמת להיכרותי עם  ישראל ויינותיה, על מגוונם ואיכותם. כפי שאמרתי במהלך הנאום שלי בארוחת הערב החגיגית, הרגשתי משהו ייחודי ביינות ישראל שאותו הערכתי מאוד במהלך תחרות היין הבינלאומית TerraVino 2006 והביקורים שלנו במדינה הכל כך יפה שלך. אציין שוב את מה שאמרתי על העובדה שאם כבר יש לך את התפוזים הידועים מאוד של יפו כדי לבטא את השמש של ארצך, אתה צריך יינות כדי לבטא את המגוון של תרבויותיך, את האנרגיה של ארצך ואת הנשמה של אנשיך. אני מקווה שאצליח לחזור בקרוב כי יש עדיין הרבה דברים לגלות. שוב תודה רבה. לחיים

יאן ג'ודן - עוזר מנכ"ל

אקום

תודה ענקית מקרב לב על הטיפול המסור והצמוד לטקס פרסי אקום  מסירותכן, הנכונות והרצון לסייע, גם בשעות לא שגרתיות, סייעו להצלחתו הגדולה של הטקס. וכמובן – הכיסוי התקשורתי אותו קיבל השנה טקס הפרסים היה מדהים בעוצמתו ובאיכותו, בכל סוגי ואמצעי התקשורת. בזכותך אני מאמינה שאין אדם בישראל שלא ידע על קיום הטקסבתקווה להמשך עבודה ושיתוף פעולה פורה, בתודה ובידידות

אפרת פישביין

החברה למתנ"סים- סל תרבות

קבוצת התקשורת “פיליזר תקשורת”, ניהלה את הקמפיין הדיגיטאלי, קמפיין הרשתות החברתיות

וקמפיין יחסי הציבור של ועידת “סלת”א” של סל תרבות ארצי, שהתקיימה בתאריך 21 ביוני 2021 ,

בתיאטרון “הבימה” בתל אביב.

ברצוני לציין את תרומתה המשמעותית של הקבוצה להצלחת הוועידה.

הקמפיין הדיגיטלי אותו יזמו והובילו, כל צוות פיליזר תקשורת, היה יצירתי, הצליח ותרם רבות לוועידה.

ניהול הרשתות החברתיות היה מתוכנן היטב, יעיל ונוהל בצורה טובה. הוא כלל גם ייזום רעיוני, עיצוב

נראות הפרויקט וניהול תקציבי של הקידום והחשיפה.

הליווי התקשורתי כלל ראיונות וכתבות שכללו ליווי והכנה וקשר ישיר עם דוברות לשכת שרת החינוך,

דר’ יפעת שאשא ביטון, שנכחה באירוע.

כמנכ”ל סל תרבות ארצי, אני ממליץ על שרותי קבוצת “פיליזר תקשורת” בתחום הניהול הדיגיטלי ויחסי הציבור.

רן שפירא - מנכ"ל סל תרבות ארצי