972-35598438

תחומי פעילות

נדל"ן ותשתיות

מתמחים בנדל”ן , תשתיות ופיתוח אזורי אנו מלווים קבלנים וחברות בנייה, בהקמת פרויקטים גדולים ברחבי הארץ ושיווקם לציבור: בניינים למגורים, מבני מסחר , שכונות ופרוייקטי תמ”א ופרוייקטים גדולים בארץ ובעולם. משרדנו ייצג ומייצג גם פרויקטים נדל”נים ברחבי העולם, כמו ב: בפלורידה  וטקסס. אנו מלווים הקמת שכונות חדשות ברשויות מקומיות ברחבי הארץ, לצד פיתוח תשתיות נרחב של פארקים גדולים, טיילות, שבילי הליכה וריצה ברשויות ומועצות אזוריות, גשרים, כיכרות וכבישים חדשים .  כך לדוג’ אנו מלווים את הקמת פארק אריאל שרון, פארק פרס, עין אפק,  שכונות גדולות כמו שכונת נופים בעיר ערד, שכונת ארזים בחולון, שכונת הכרם בעיר עכו, שכונת כפיר בתל אביב ושכונות ואזורים רבים נוספים ברחבי המדינה. עשרות  מבנים ציבוריים , גדולים ובולטים כמו: היכל ספורט חולון, עשרות מתנסים , מרכזי ספורט  ומבנים ציבוריים שנבנו על ידי מפעל הפיס זכו לחשיפה משמעותית בזכות המקצועיות וההיכרות הרבה עם התחום ואנשי המדייה המרכזיים בו. משרדנו נמצא בקשר יומיומי עם הכתבים והעורכים המקצועיים בתחום זה, והינו בעל יידע מקצועי מקיף הנדרש לתחום העיסוק בנדל”ן ותשתיות.

רכב ותחבורה

פעילות בתחום זה דורשת יידע  מקצועי, ניסיון  והיכרות עם הענף. 

אנו מלווים גם ,  חברות ליסינג והשכרת רכב,  רשתות צמיגים  איכותיים ושרותי דרך.

רכשנו ניסיון בקידום שיטות חדשניות לניהול תחבורה בערים, ייצגנו כנסים ותערוכות  בתחום הרכב- כמו כנס לחדשנות בתחום התחבורה בתל-אביב, “עיר בתנועה” של עריית תל אביב.

בין לקוחותינו בתחום: רשת  באדג’אט הבינלאומית, רשת אוטולוקס, דביס -מקבוצת דיימלר קרייזלר ועוד

מגזר ציבורי רשויות , גופים ממשלתיים ופרוייקטים לאומיים

אנו מתמחים בעבודה עם רשויות מקומיות, גופים ציבוריים וממשלתיים גדולים: משרדינו מספק  וסיפק , שרותים מגוונים  לעשרות גופים ציבוריים:  משרד ראש הממשלה, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות רבות, המכון הגיאופיסי, גופים אקדמיים, בתי חולים, מרכזים עירוניים, גופים ציבוריים גדולים כמו: מפעל הפייס , ההסתדרות הציונית העולמית, הארכיון הציוני, הר הרצל מוזאון הר הרצל ומוזאון המדע בירושלים. משרדנו  עוסק גם בכנסים חשובים, העומדים בראש סדר היום הציבורי, כמו  כנס קליטה ועליה, כנס אנטישמיות בבודפסט  וכנס 120 שנה של ציונות . אנו מלווים תקשורתית ומעורבים בהפקת אירועים לאומיים כמו: מכביה חי, צעדות שנתיות של ההתיישבות המצדיעה לעיר ירושלים, מידיי שנה ועוד.. התמחות זו מאפשרת לנו, להשפיע על מהלכים משמעותיים במדינה  ובעולם כמו : המלחמה באנטישמיות  וקידום אג’נדות ומאבקים ציבוריים לאומיים.

שוק הון, כלכלה ושיווק

ליווי חברות הנסחרות בבורסה  ולקוחות תרום הנפקה, התמחות בתחום הפיננסים , הלוואות , מימון ואשראי צרכני וכרטיסי אשראי , קידום חשיפה פרסונאלית של העומדים בראש חברות כלכליות ורשתות גדולות תמיכה בפיתוח עסקי של גופים כלכליים גדולים  הכוללת פרסום, שיתופי פעולה עסקיים וחשיפה מערכתית.

משרדנו  ייצג את משרד הכלכלה והתעשייה של הונג קונג  invest Hong Kong , בישראל, שרות שכלל חשיפה תקשורתית, מפגשים עסקיים וקידום כנס מרכזי.

ניסיוננו בתחום זה כולל לקוחות כמו:  כאל, קבוצת אלוני האפט, רשת קופיקס, e lone -הלוואות חברתיות דביס מקבוצת דיימלר קרייזלר, הגשמה ועוד..

הייטק וטכנולוגיה

 עשרות מוצרי טכנולוגיה , פיתוחים בתחום  ההייטק , תערוכות המציגות חידושים טכנולוגיים מהשורה הראשונה יוצגו בהצלחה על ידי המשרד וזכו לחשיפה משמעותית במדיה המובילה. 

פיתוחים טכנולוגיים בתחום הרפואי, חדשנות בתחום הטכנולוגי, מוצרים בקדמת הטכנולוגיה, כמו: מחשבים, טלפונים ניידים, מקרנים מתקדמים, רובוטים ביתיים ואפילו מוצרי חשמל לבנים חכמים , בהם אנו מטפלים נהנים מכותרות וחשיפה חיובית מרשימה.

עשרות ימי האקטון וחדשנות, כנסים ותערוכות אותם הובלנו, שמו אותנו בראש המשרדים המובילים בתחום זה.

בריאות

אנו עובדים עם מוסדות בריאות פרטיים וציבוריים המובילים בתחומם בארץ ביניהם בתי חולים, ומרכזי בריאות שונים ועוסקים בבריאות על כל היבטיה, החל מניהול משברים בתחום ועד חשיפת מחקרים חדשים, יוזמות, טיפולים חדשניים, וסיפורים אנושיים מרגשים של מטופלים ושל צוותי הבריאות, לצד מיצוב הארגון.

אנו יוזמים  באופן שוטף מפגשי עורכים וכתבים  עם לקוחותינו ויוצרים קשר הדוק בינם לבין ראשי גופי הבריאות עמם אנו עובדים במטרה לקדם אג’נדות ונושאים אקטואליים.

משרדנו מטפל בחברות תרופות , מוצרים רפואים חדשניים לבתי חולים, בתחום הנאנו טכנולוגיה, מוצרים למניעת זיהומים, מוצרי  O.T.C , פיתוחים טכנולוגיים רפואיים ועוד

ספורט

משרדנו מתמחה בהובלת אירועי ספורט בינלאומיים ומוביל בהצלחה את התחום בישראל, כבר למעלה מעשור.

 אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הרשויות העירוניות, ואיגודי הספורט המקיימים את האירוע ומהווים חלק מצוות ההיגוי והחשיבה של האירוע על מנת להפוך אותו למוקד משיכה תקשורתי ולהשיג חשיפה מקסימלית. רבים מהאירועים בהם אנו מטפלים מושכים אליהם עשרות אלפי משתתפים וצוותי תקשורת ישראלים ובינלאומיים ביום האירוע.  ומשרדינו מנהל את כל מערך הדוברות והשליטה ממקום האירוע במקצועיות ובהצלחה מרובה. אנו מנהלים את מערך התקשורת של מרתון תל-אביב מזה 10 שנים, את מכביה חי, מרוצי אופניים בכל רחבי הארץ, המרוץ הבינלאומי גראנד פונדו ירושלים , ותחרויות יוקרתיות בינלאומיות נוספות. זאת לצד קידום וחשיפת רשתות חדרי כושר הגדולות והמתקדמות בארץ, מוצרי ספורט וכיוצא באלה.

מוצרי צריכה

העולם מלא במותגים ומוצרי צריכה שקורצים מכל מדף ומכל אתר אינטרנט ובפני הצרכן עומדות אפשרויות אין סופיות/ אנו פועלים להבלטת המותגים בהם אנו מטפלים כך שיקבלו מקסימום חשיפה, ויבלטו מעל השאר. 

בזכות  נסיון בטיפול בעשרות מותגים, לצד קשרים ענפים עם אנשי תקשורת מובילים ושילוב של שימוש בכלים תקשורתיים ובמדיה דיגיטלית,  לצד ייזום וחדשנות, אנו דואגים לחשיפה מרבית ואיכותית של המוצר והמותג כך שיבלוט מעל השאר ויהפוך למבוקש. האסטרטגיה התקשורתית שלנו לקידום מוצרי הצריכה מונעת ממחקרי שוק, היכרות עמוקה עם שוק מוצרי הצריכה והיכרות עם הקהל הישראלי. לאורך השנים קדמנו מוצרים ומותגים מתחומי טיפוח, קולינריה, בריאות, ספורט, אופנה , מוצרי חשמל , כלי בית ומטבח, טקסטיל , מוצרי תינוקות ועוד. הובלנו עשרות אירועי החדרת מותגים חדשים ומיתוג רשתות מובילות בישראל, במגוון רחב של תחומים, בדרכים יצירתיות ומגוונות. משרדינו הוביל את השקת רשת קופיקס בישראל, רשת שחרטה על דגלה קו של מהפיכה חברתית צרכנית  והובילה לשינוי חברתי כלכלי שתוצאותיו ניכרות גם היום. על כך אף זכינו בפרס האריה השואג מטעם איגוד יחסי הציבור בישראל.

קולינריה

אחד מתחומי הצריכה המובילים  בארץ ובעולם הוא תחום המזון והקולינריה. זהו תחום המתחדש תדיר והשינויים בו קורים בקצב מהיר. אחד האתגרים בתחום יחסי הציבור הוא הצורך להמשיך ולחדש ולהישאר עם היד על הדופק.

אנו מעניקים ללקוחותינו את היתרון המשמעותי של היכרות עמוקה עם ענף המסעדנות והקולינריה בישראל, בעזרת קשרים עם נציגי ארגונים בתחום ושפים מובילים , אנו פועלים ליצירת חשיפה מתמדת בעזרת יוזמות קולינריות מקוריות, לצד קידום  אירועי קולינריה,  מוצרים בתקשורת ובמדיה והדיגיטלית . טובי השפים בישראלי משתפים עימנו פעולה באופן קבוע.

חינוך ואקדמיה

משרדנו מייצג מכללות ואוניברסיטאות ציבוריות ופרטיות, רשתות חינוך על יסודיים, עמותות וחברות העוסקות בממשקי החינוך.  אנו עובדים יד ביד עם לקוחותינו בכדי לסייע בגיבוש המוניטין שלהם ולהגשים את מטרותיהם. עם ניסיון עשיר בתחום האקדמיה, צוות יועצי התקשורת של פיליזר עוזרים לגופי חינוך רבים לפתח וליישם אסטרטגיות תקשורת יעילות.

אנו מכירים את תחום האקדמיה, הנושאים הקריטיים המשפיעים על החינוך, את הדרך הטובה ביותר להגיע לקהלי יעד . אנו כאן כדי לעזור ללקוחות להשיק קמפיינים משולבים, להגדיר מסרים, לעשות שימוש חכם במדיה ובכלים דיגיטליים כדי לשפר את ביצועי הארגון ולקדם את שמו.

החוקרים והמרצים , בקרב המוסדות אותם אנו מייצגים , בולטים בנוכחותם התקשורתית באמצעי התקשורת המובילים. מוסדות אלה הופכים למוסדות הבולטים  והמועדפים על ידי סטודנטים ותלמידים בבחירתם מוסד לימוד.

תרבות

משרדנו מייצג מוסדות תרבות לאומיים וגופי תרבות עירוניים וממשלתיים. תאטראות מובילים למבוגרים ונוער, גלריות של יידועי האומנים, פסטיבלים הבינלאומיים הגדולים  ביותר בארץ, מופעים של גדולי האומנים בישראל, בבריכת הסולטן בירושלים קסרייה ובכל רחבי המדינה. משרדינו ייצג את משרד התרבות ותרבות לישראל, ואף פעל רבות לקידום התרבות בפריפריה הגאו חברתית בישראל, זאת לצד עשרות אירועים של  מפעל הפייס, אירועי חוץ גדולים של רשויות מקומיות  ומופעים של גדולי האומנים בעולם כמו: סלבה סנו שואו, בון ג’ובי, ואמה שפלן . פסטיבל האור הבינלאומי בירושלים,  ריטה, שלומי שבת, ניקוס ורטיס ואיתי לוי, פסטיבלי תאטרון בובות, תערוכות של אומנים ידועים כמו: לאה ניקל ואורי ליפשיץ פסטיבל קרקס, פסטיבל מדרכות, פסטיבל בינלאומי למוסיקה קלאסית ע”ש פיליציה בלומנטל במוזאון תל אביב , עשרות אירועי ענק בכל רחבי הארץ הם רק חלק מהעשייה התרבותית שאנו כה גאים בה. הקשר החשוב והקבוע עם עורכי התרבות במדיה היומית ומוסדות התרבות החשובים בארץ, מוביל את לקוחותינו- לחשיפה נרחבת, לשיתופי פעולה משמעותיים ולהצלחה ברורה.

תיירות

אנו מייצגים את גופי התיירות הגדולים בישראל, החל מבתי מלון ורשתות, צימרים,  אזורי תיירות גדולים, כמו הגולן, העיר עכו ,העיר ירושלים ,אתרים בולטים במדינה , אזורי תיירות ובילוי מרכזיים, פרקי שעשועים ומים , פארקים לאומיים מהגדולים בארץ ועוד. אנו מייצגים גם גופים תיירותיים בעולם.  משרדינו עובד באופן שוטף ורציף עם משרד התיירות ומשרד החוץ, מקיים עשרות סיורי עיתונאים ועורכים מידיי שנה, ביקורים מסוקרים של כוכבי רשת ומשפיענים במלונות ובאתרים אותם אנו מייצגים. תחום התיירות הינו תחום פעילות מרכזי במשרד.  לקוחותינו נהנים מחשיפה משמעותית במדיות המובילות, וממגוון שיתופי פעולה ויוזמות חשובות, הנובעות מקשרים אישיים ומקצועיים עם גופי התיירות המרכזיים בארץ ובעולם ואנשי התקשורת הבכירים בתחום. קבוצת פיליזר תקשורת נבחרה לייצג , פסטיבלים וארועי תיירות ספורט בינלאומיים בעלי שם,  ואשר מושכים אליהם תיירות חוץ ופנים ענפה כדוגמת פסטיבל האור, מרתון תל-אביב, גראנד פונדו- מרוץ אופניים ירושלים ועוד. המשרד הינו אחד המשרדים המובילים בתחום התיירות, תיירות הספורט, רשתות בתי מלון, ועוד.

מיתוג ערים

בדומה למרבית עבודת יחסי הציבור, תהליך מיתוג עירוני, , דורש הרבה מחשבה ושיקול דעת. בפיליזר לומדים את הלקוח והעיר על כל שכונותיה ומוסדותיה, לכדי הבנת סדרי העדיפויות והכרת הסביבה הגיאוגרפית והדמוגרפית של העיר, למידת חוזקות וחולשות, בחינת המיקום הגאופוליטי, המבנה החברתי בעיר- כל זאת על מנת לגבש זהות תקשורתית אחידה ויצירת עקרונות מרכזיים לקידום תקשורתי בטווח הארוך והקצר, בשיתוף ראש העיר והנהגת העיר. כחלק מהעשייה, בפיליזר בונים תדמית כוללת חיובית וייחודית למספר ערים בולטות בארץ,  ומטפלים במותגים ונכסים תקשורתיים של ערים מובילות בישראל כמו: ירושלים, חולון, תל-אביב, אשדוד, עכו, פתח תקווה, רמת השרון, לוד ומועצות אזוריות, במטרה להגדיל את הפוטנציאל למשיכת תושבים, חיזוק העסקים, עידוד השקעות והגברת התיירות. התדמית החיובית מתמקדת באיכות חיים, פיתוח עירוני, חינוך, תיירות, תרבות, תעסוקה, שירות, איכות דיור, בריאות, ניקיון ועוד.